Michał Preisler. Nadzorowanie i koordynacja pracy Studenckich Kół Naukowych презентация

Zadania pełnomocnika ds. organizacji studenckich Nadzorowanie i koordynacja pracy Studenckich Kół Naukowych Koordynowanie współpracy Rady samorządu Studenckiego z władzami uczelni Współpraca z opiekunami naukowymi Studenckich Kół Naukowych Promowanie wśród

Слайд 1Pełnomocnik Dziekana
ds. studenckich

Michał Preisler

Слайд 2Zadania pełnomocnika ds.
organizacji studenckich
Nadzorowanie i koordynacja pracy Studenckich Kół Naukowych

Koordynowanie

współpracy Rady samorządu Studenckiego z władzami uczelni

Współpraca z opiekunami naukowymi Studenckich Kół Naukowych
Promowanie wśród studentów WSB, działalności kół Naukowych
Organizacja spotkań i szkoleń dla członków kół naukowych
i Rady Samorządu Studenckiego
Angażowanie członków kół w projekty badawcze prowadzone przez wykładowców
Stała współpraca ze starostami grup zarówno wykładowych jak i ćwiczeniowych
Pomoc studentom we wszelkich sprawach
JAK MASZ PROBLEM PRZYJDŹ POSTARAM SIĘ POMÓC

Слайд 3-JEŚLI UPRAWIASZ AMATORSKO JAKIŚ SPORT KTÓRY JEST TWOJA PASJĄ LUB JESTEŚ

ZAANGAŻOWANY W DZIAŁANIA WYKRACZAJĄCE POZA NORMALNE
STUDENCKIE ŻYCIE , NA WSZYSTICH PŁASZCZYZNACH TAKŻE NAUKOWYCH
PRZYJDŹ DO MNIE PODZIEL SIĘ SWOJA PASJĄ I EWENTUALNYMI OSIĄGNIECIAMI.

To bardzo ważne!

Dyżur: poniedziałki 12,00 – 13.00
środy 9,00 - 12.00
soboty 13,00 - 14,30
pokój 308 CP
michal preisler @wsb.poznan.pl

Слайд 4Kierunki pracy Kół Naukowych

Umożliwiamy studentom poszerzanie swojej wiedzy zarówno

teoretycznej jak i praktycznej, udział w badaniach prowadzonych przez pracowników
uczelni w ramach grantów i projektów badawczych.
Pomagamy w prowadzeniu własnych badań naukowych uzgodnionych z opiekunami kół oraz w ramach realizowanych projektów badawczych na I i II stopniu
Umożliwiamy członkom kół,
publikowanie w dostępnych na uczelni wydawnictwach

Finansujemy i wspieramy organizacyjnie udział w konferencjach naukowych organizowanych
przez inne ośrodki akademickie w Polsce.

Слайд 5ZAPRASZAMY DO PRACY W STUDENCKICH KOŁACH NAUKOWYCH DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE UCZELNI

Слайд 6Student on Tour
Kierunek Turystyka i Rekreacja

Koło naukowe studentów Wyższej

Szkoły Bankowej w Poznaniu o nazwie Student on Tour jest samodzielną organizacją o charakterze naukowym i samokształcącym.

W naszych szeregach są pasjonaci i zapaleńcy turystyki. Działalność naszego koła opiera się na chęci zdobywania doświadczenia oraz poszerzania pasji turystycznej. Cele i zadania jakie stoją przed członkami koła to między innymi: edukacja, nauka i  organizacja. Organizujemy obozy, wycieczki różne konkursy tematyczne z zakresu turystyki i krajoznawstwa i rekreacji. Uczestniczymy w konferencjach, targach turystycznych i sympozjach . Co miesiąc zapraszamy na wykłady otwarte, prowadzone przez podróżników pod tytułem „Podróże Bliskie i Dalekie”. Zajmujemy się organizacją szkoleń i doszkoleń nie tylko dla członków koła, ale także wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje.

Слайд 7Koła naukowe
Erasmus Student Network
WSB Poznań
Erasmus Student Network to ogólnoeuropejska

organizacja studencka, której celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, w tym zwłaszcza programu Erasmus. Koło działa na rzecz studentów zagranicznych przyjeżdżających do WSB w Poznaniu oraz udziela informacji i pomocy na temat programu Erasmus studentom, którzy dopiero zamierzają wyjechać. Organizacja współpracuje z sekcjami ESN wszystkich poznańskich uczelni oraz Biurem Współpracy Zagranicznej WSB w Poznaniu.

Слайд 8Marketingowe Koło Naukowe
„Pirrania”
Marketingowe Koło Naukowe Pirrania skupia studentów zainteresowanych tematyką

kreowania wizerunku, sponsoringu czy public relations. Organizuje imprezy kulturalne i sportowe, akcje charytatywne oraz warsztaty dla studentów.

Слайд 9Studenckie Koło
Rachunkowości I Finansów
„Analitix”
Studenckie Koło Rachunkowości i Finansów Analitix

- koło naukowe zajmujące się organizacją konferencji, warsztatów oraz konkursów m.in. wiedzy ekonomicznej czy wiedzy z rachunkowości finansowej.

Слайд 10Hello World.NET –
kierunek informatyka

Zasadniczym celem koła "Hello World .NET" jest popularyzacja technologii

programistycznych Microsoft .Net wśród studentów WSB. Spotkania nasze służą poszerzeniu wiedzy w tym zakresie ale również są pomocą dla studentów nie tyle zainteresowanych tematem co mających problem ze zrozumieniem tych zagadnień lub zaliczeniem odpowiedniego przedmiotu w ramach kierunku Informatyka. W tym roku tematy cotygodniowych spotkań zostaną poszerzone o nowe tematy z dziedziny IT. Po szczegóły zapraszamy na facebookowe forum naszego koła:   www.facebook.com/groups/699033870140407

Слайд 11Security
kierunek
bezpieczeństwo wewnętrzne

Koło naukowe zajmuje się dziedziną związaną z bezpieczeństwem

wewnętrznym. Podstawowym celem jest budzenie zainteresowań naukowych i stwarzanie członkom koła, warunków do pogłębiania wiedzy z tego obszaru. Organizujemy spotkania, wykłady, konferencje, konkursy, warsztaty dla studentów oraz jednostek współpracujących z kołem. Jeżeli jesteś osobą interesującą się służbami mundurowymi oraz wszystkim co jest związane z bezpieczeństwem wewnętrznym NAPISZ DO NAS !  Kontakt: m.smektala94@wp.pl" m.smektala94@wp.pl

Слайд 12Akademicki Związek Sportowy
Klub Uczelniany AZS to organizator treningów i imprez sportowych

dla studentów WSB w Poznaniu. Oferta obejmuje zajęcia w następujących sekcjach:
lekka atletyka
aerobik
kulturystyka i trójbój siłowy
piłka nożna
siatkówka
koszykówka
pływanie
zajęcia na ergometrze wioślarskim.
Studenci mają możliwość trenowania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz konkurowania na międzyuczelnianych zawodach sportowych.

Слайд 13Magazyn Studencki
“Żebyś Wiedział"
Magazyn Studencki “Żebyś Wiedział" Magazyn Studencki Żebyś Wiedział to

miesięcznik skierowany do studentów WSB Poznań,
poświęcony najważniejszym wydarzeniom z życia uczelni i nie tylko.
Udział w pracach nad przygotowaniem
magazynu to dobra okazja do nauki warsztatu dziennikarskiego

Слайд 14AEGREE
Europejskie Forum Studentów
AEGEE jest największą w Europie międzynarodową organizacją studencką,
zrzesza studentów

z różnych uczelni i kierunków.
Jest otwarta na studentów i młodych ludzi ze wszystkich środowisk, wydziałów
i kierunków.
Członkowie AEGEE mają możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia
doświadczenia poprzez edukację nieformalną. AEGEE pozwala nawiązywać przyjaźnie w całej Europie.
Przyjdź do Sali 202B w dowolną środę o 20: 15 – wtedy odbywamy swoje spotkanie ogólne.
Sprawdź też facebooka: www.facebook.pl/AEGEEPoznan

Слайд 15SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH PRACY KÓŁ NAUKOWYCH
I SAMORZĄDU SZUKAJCIE NA PLAKATACH ULOTKACH,

NA FACEBOOKU I W EXSTRANECIE.

Обратная связь

Если не удалось найти и скачать презентацию, Вы можете заказать его на нашем сайте. Мы постараемся найти нужный Вам материал и отправим по электронной почте. Не стесняйтесь обращаться к нам, если у вас возникли вопросы или пожелания:

Email: Нажмите что бы посмотреть

Что такое ThePresentation.ru?

Это сайт презентаций, докладов, проектов, шаблонов в формате PowerPoint. Мы помогаем школьникам, студентам, учителям, преподавателям хранить и обмениваться учебными материалами с другими пользователями.

Для правообладателей

Яндекс.Метрика